INFORMACJE DLA RODZICÓW O SZCZEGÓLNYCH ZASADACH DZIAŁALNOŚCI PRZEDSZKOLA W TRAKCIE TRWANIA PANDEMII WIRUSA COVID-19

Drodzy Rodzice,

W związku ze złożoną przez Państwa deklaracją powrotu dziecka do przedszkola bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi wytycznymi – zasadami funkcjonowania przedszkola w trakcie trwania pandemii wirusa COVID-19 i regulaminem. Prosimy o wydrukowanie i podpisanie oświadczenia i dostarczenie go w dniu powrotu do przedszkola ( jeżeli nie mają Państwo możliwości wydrukowania, oświadczenie będzie czekało na podpisanie w przedszkolu).

Jednocześnie informujemy, że od 25.05 obowiązującym wejściem do przedszkola będzie wejście boczne – wejście główne pozostanie zamknięte.

W najbliższym tygodniu tj. 25.05-29.05 przedszkole funkcjonuje w godzinach 6.30- 15.30

Procedury

Oświadczenia Rodziców