DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka w grupie Motylków był okazją do wykonania przez dziewczynki małych prezencików w postaci wydzieranych serduszek dla kawalerów tej grupy. Wspólne odśpiewanie „Sto lat” i wręczenie serc pozwoliło naszym chłopakom poczuć się wyjątkowo. Nie zabrakło również sesji fotograficznej „ z wąsem” i „w kapeluszu”. W grupie Sówek Panie razem z dziewczynkami złożyły chłopcom życzenia – by rośli duzi i szczęśliwi, wręczyły dyplomy i drobne upominki. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Pszczółki obchodziły Dzień Chłopaka pod znakiem zabaw z „wąsem”. Dziewczynki zaśpiewały i zatańczyły dla chłopców taniec z apaszkami przy piosence „Nasi chłopcy”. Następnie wręczyły chłopcom specjalne odznaki Super Chłopaka i lizaki dla każdego Supermana . Chłopcy wzięli udział w zabawie z labiryntem podczas której wyrzucali  kolorowe kostki do gry i odczytywali sekretne kody z zadaniami do wykonania .Była to dla nich świetna okazja by pochwalić się sprawnością ruchową i tężyzną fizyczną. Na końcu labiryntu na bohaterów czekała nagroda… legitymacja dla Super Chłopaka. Kolejną okazją do świetnej zabawy było przeciąganie liny na placu zabaw – zabawa zakończyła się remisem.