Drzwi otwarte, zebrania

ROK SZKOLNY 2023/2024

Dyżur nauczycielski

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które od września rozpoczną naukę w I klasie SP na dyżur nauczycielski, który odbędzie się 25 kwietnia br. (czwartek) od godz.15.30
Cel: omówienie i przekazanie INFORMACJI O GOTOWOŚCI DZIECKA DO PODJĘCIA NAUKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ.

__________________

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebrania grupowe podsumowujące pracę dydaktyczno-wychowawczą w I półroczu, które odbędą się 1 lutego o godz. 17.00.

DYŻUR NAUCZYCIELSKI – 6 listopada br.

Serdecznie zapraszamy na dyżur nauczycielski, który odbędzie się 6 listopada w godz. 16.00-17.30. Podczas indywidualnej rozmowy z nauczycielem poznają Państwa wyniki obserwacji wstępnej dziecka. W tym dniu można również porozmawiać z pedagogiem specjalnym Panią Weroniką, która będzie do Państwa dyspozycji od 16.30-17.30. Dyżur Pani Agnieszki – logopedy odbędzie się wyjątkowo 8 listopada (tj. środa) w godz. 15.00-16.30.

Aby usprawnić organizację dyżuru prosimy o wpisywanie się na wybraną godzinę na listy znajdujące się w szatni.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie 5 września 2023r. (tj. wtorek)

o godz. 17.00 – zebranie organizacyjne

ok. godz. 17.30 zebrania grupowe

Podczas zebrania ogólnego podsumowana zostanie akcja „ROWEROWA STOLICA POLSKI”, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników na uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz pucharów. Po raz pierwszy w tym roku wyodrębniliśmy kategorię dzieci, które na swoich rowerach pokonywały kilometry. Te dzieci otrzymają pamiątkowe medale:)

ARCHIWUM 2022/2023

DYŻUR NAUCZYCIELSKI

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy Motylków i Pszczółek  30 maja br. w godz. 17.00-18.30 na indywidualne rozmowy z nauczycielkami.

CEL: omówienie wyników obserwacji końcowej dziecka.

Prosimy o zapisywanie się na wybraną godzinę. Lista znajduje się w szatni.

DYŻUR NAUCZYCIELSKI

dla rodziców dzieci sześcioletnich, które od września pójdą do szkoły – odbędzie się 27 kwietnia br. (tj. czwartek) w godz. 16.30-18.00

CEL: omówienie i przekazanie „Informacji o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej”

dla pozostałych rodziców – odbędzie się 30 maja br. (tj. wtorek)

CEL: przestawienie wyników obserwacji końcowej dziecka.

________________________________________________________________________________________________

Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami w poszczególnych grupach

podsumowujące pracę dydaktyczno-wychowawczą w I półroczu 2021/2022,

które odbędzie się 26 stycznia o godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy Rodziców na dyżur nauczycielski, który odbędzie się

27 października w godz. 17.00-18.30.

Podczas spotkania omówione zostaną z Państwem wyniki obserwacji wstępnej dziecka.

Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami,

które odbędzie się 5.09.2022r. o godz. 17.00 (zebranie ogólne),

a potem w grupach z nauczycielkami.

Podczas zebrania zostanie podsumowana akcja „Rowerowa Stolica Polski”.

Zapraszamy więc wszystkich uczestników na uroczyste wręczenie dyplomów oraz pucharów.

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci 6-letnich
na spotkanie z Dyrekcją Katolickiej Szkoły Podstawowej
im. św. Wojciecha w Bydgoszczy
dnia 17 marca br. o godz. 16.30 w przedszkolu.
Na spotkaniu zostaną Państwo zapoznani z ofertą edukacyjną szkoły.

Serdecznie zapraszamy 17 lutego (tj. czwartek) na dyżur nauczycielski. Chętnych rodziców prosimy o zapisywanie się na listę, na wybrane godziny:

Grupa Motylków od 15.30

Grupa Pszczółek od 15.30

Grupa Sówek od 16.00

Ze względu na sytuację epidemiczną prosimy, aby rodzic miał założoną maseczkę i dezynfekował ręce po wejściu do przedszkola.

————————————————————————————————————————————————————————–

Serdecznie zapraszamy 28 października (tj. czwartek) na dyżur nauczycielski, podczas którego zostaną Państwo zapoznani z wynikami obserwacji wstępnej dziecka. Prosimy o zapisywanie się na listę, na wybrane godziny:

Grupa Motylków od 16.30

Grupa Pszczółek od 15.15