ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

W ostatnim tygodniu kwietnia odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia otwarte dla rodziców. Podczas zajęć rodzice mieli możliwość zaobserwować działanie dziecka w grupie, dostrzec jego postępy  na wszystkich płaszczyznach wychowania przedszkolnego. Dzieci z grupy Motylków tworzyły własne kompozycje zapachowe oraz malowały motyle jogurtoliną. Pszczółki po zabawie matematycznej przystąpiły do zajęć plastycznych i w skupieniu wykonywały konewki z rolek po papierze toaletowym. Sówki brały udział w ekologicznych zabawach literkowych, a zwieńczeniem zajęć było utworzenie kuli ziemskiej z ugotowanego i zabarwionego makaronu.  Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w zajęciach i zapraszamy na kolejne.