Maj w przedszkolu – wydarzenia

• 5.05.br. Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych
  • 10.05.br. Fotograf w przedszkolu – sesja na zakończenie przedszkola dla dzieci z grupy Sówek. Prosimy, aby w tym dniu dzieci miały bluzkę z białym kołnierzykiem.

19.05.br. Sprintem do maratonuprosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły do przedszkola w stroju sportowym.

• Serdecznie zapraszamy Rodziców 11 maja br. na godz. 15.00 na warsztaty z panią psycholog mgr Aleksandrą Łangowską pn. „ZŁOŚĆ I INNE TRUDNE EMOCJE DZIECKA I RODZICA”. Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane prosimy, aby wpisały się na listę.
  • Informujemy, że Festyn Rodzinny pn. „Dzień Rodziny” odbędzie się 2 czerwca br. w godz. 16.00-18.00. W tym dniu prosimy odebrać dzieci z przedszkola do godz. 15.45. Festyn odbędzie się w ogrodzie przedszkolnym.
  • Dyżur psychologa odbędzie się

9 maja br. w godz. 15.00-17.00

10.05.br w godz. 15.00-16.30

Prosimy o zapisywanie się u osoby dyżurującej w szatni.

• 30 maja br. w godz. 17.00-18.30 odbędzie się Dyżur nauczycielski dla rodziców dzieci z grupy Motylków i Pszczółek, podczas którego zostaną omówione z Państwem wyniki obserwacji końcowej dziecka. Serdecznie zapraszamy.