Parafialne Przedszkole Niepubliczne św. Antoniego z Padwy w Bydgoszczy

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

      „Od maluszka, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

MOTYLKI świętowały Dzień Przedszkolaka bawiąc się chustą animacyjną przy swoich ulubionych dziecięcych przebojach. Poznały nową technikę malowania farbami- zamieniając pędzelki na plastikowe widelce, którymi malowały promienie słońca. Swoje dzieła mali artyści upiększali dorysowując słonku uśmiechniętą buźkę. W tym wyjątkowym dniu do zabawy z Motylkami przyłączyła się także Drużyna Kangura 😊

W grupie PSZCZÓŁEK jak zawsze było energicznie i wesoło, a dzień mijał pod znakiem dużej ilości zabawy i ruchu. Sala w Dzień Przedszkolaka zmieniła się w prawdziwą wioskę indiańską pełną przygód i niespodzianek. Były tańce i śpiew przy ognisku, szukanie skarbu, zabawy ruchowe, słodkości, a na koniec zasłużone medale no i oczywiście zabawa piłkami.

W sali SÓWEK od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, podczas której, dzieci bawiły się balonami i tańczyły wymyślone przez siebie tańce. Starszacy działali też kreatywnie – wspólnie wykonali prace plastyczną pn. „Nasze serduszko” odbijając dłonie, pomalowane farbą plakatową w konturze serca. Również do zabawy z Sówkami przyłączył się pan Łukaszem z Drużyny Kangura, który radośnie wprowadzał dzieci w świat bajek przy użyciu piłek. Za zaangażowanie oraz wesołą zabawę dzieci otrzymały medale Super Przedszkolaka oraz naklejki.

 

Powrót do galerii
Parafialne Przedszkole Niepubliczne św. Antoniego z Padwy w Bydgoszczy
© Wszelkie prawa zastrzeżone | design: TMK Studio